نوراسیر کارگزار رسمی تور آنتالیا

تور هوایی آنتالیا و تور زمینی آنتالیا عید نوروز 1403

 تور آنتالیا هوایی از وان

(قیمت گارانتی غیر قابل رقابت)

تاریخ رفت: 27اسفند و 1و2و3 فروردین              اقامت: 6 روز و 7 روز 

  هتل: هتل آکا آلیندا (AKKA ALINDA)          ترانسفر، بیمه، پشتیبانی24 ساعته

 تور آنتالیا زمینی

(قیمت گارانتی غیر قابل رقابت)

تاریخ رفت: 27 اسفند و 2و3 فروردین              اقامت: 6 روز  و 7 روز 

  هتل: هتل آکا آلیندا (AKKA ALINDA)             ترانسفر، بیمه، پشتیبانی24 ساعته

نوراسیر کارگزار هتل فول گارانتی عید نوروز 1403 در بهترین نقطه آنتالیا

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
نوراسیر برگزار کننده تور آنتالیا شامل تور ارزان آنتالیا ، تور هوایی انتالیا و تور آنتالیا عید نوروز

تور آنتالیا

شهر ساحلی آنتالیا به یکی از قطب‌های گردشگری کشور ترکیه تبدیل شده است. یکی از دلایل جذابیت سفر به آنتالیا، سواحل این شهر است؛ اما تنها دلیل سفر به آنتالیا محسوب نمی‌شود.

شهر آنتالیا مملو از ساختمان‌ها و اماکن تفریحی متعددی است که در بخشی از شهر، خانه‌های تاریخی‌ای واقع گردیده که به صورت تلفیقی از گذشته و آینده شهر، زیبایی آنتالیا ترکیه را به نمایش می‌گذارد.

برای گشت و‌گذار با تور آنتالیا می‌توان دلایل زیادی در ذهن تصور کرد. تفریح در ساحل زیبا شهر، گشت و‌گذار در رستوران‌ها و کافه‌های بسیار زیبا آنتالیا و قدم زدن در خیابان‌هایی با طراحی زیبا و خاص آن، از دیگر دلایل سفر به این شهر زیبا است.

در این مقاله درباره سفر با تور آنتالیا و جاذبه‌های گردشگری این شهر اطلاعاتی در اختیار شما قرار خواهیم داد. اگر مشتاق دیدن این شهر زیبا هستید، ‌امیدواریم در اختیار داشتن این اطلاعات برای شما مفید باشد.

ساحل آنتالیا

اگر در فصل تابستان قصد سفر به آنتالیا ترکیه کردید حتما به سواحل این شهر سری بزنید. بهترین منطقه از سواحل آنتالیا، منطقه چیرالی است؛ زیرا به خاطر داشتن صخره‌ای زیبا و آب شفاف و تمیز، بسیار مورد توجه گردشگران قرار می‌گیرد.

از دیگر سواحل شهر، آدراسان است که دسترسی به این منطقه ساده بوده و محیط آرام و زیبایی برای استراحت و شنا دارد.

ساحل الیمپوس که منطقه طولانی با صخره‌های بسیار و جنگل بوده که بخش‌هایی از ساحل را پوشانده و محیطی عالی جهت شنا و ورزش‌های آبی به شمار می‌رود.

بهترین زمان سفر به آنتالیا

بهترین زمان سفر به آنتالیا و دیدن زیبایی‌های سواحل این شهر زیبا با تور آنتالیا در فصل بهار است. اگر بخواهیم برای زمان سفر به آنتالیا برای بهره بردن از زیبایی آن مشخص کنیم، بهتر است از اواسط بهار تا اواخر تابستان وارد شهر شد.

در این زمان‌ها با ورود به آنتالیا، از زیبایی‌های آن لذت برده و خاطرات زیادی برای خود و اطرافیان در ذهن‌تان ثبت نمایید.

شهر آنتالیا یک شهر ساحلی است، پس گرمای فصل بهار و تابستان؛ بهترین زمان سفر به آنتالیا را برای لذت بردن از شهر فراهم می‌کند. اگر علاقه به دیدن این شهر زیبا دارید با تور آنتالیا، مقدمات سفر به شهر را برای خود فراهم کنید.

غذا‌های شهر آنتالیا

به دلیل ساحلی بودن شهر، بخش بزرگی از غذا‌های شهر آنتالیا دریایی هستند. تور آنتالیا شما را به بهترین رستوران‌های شهر می‌برد و خوشمزه‌ترین غذا‌های دریایی با طعم و رنگ ترکی را به شما پیشنهاد می‌کند.

صدف دریایی خوشمزه‌ترین و جذاب‌ترین غذای ترکی پیشنهاد شده از سوی تور آنتالیا به شما خواهد بود. آشپزان ترک رستوران‌های شهر، این غذا را در هر نوع از آن پخت می‌کنند و هر فردی با هر سلیقه می‌تواند برای صرف شام یا نهار، صدف دریایی را انتخاب کند.

صدف دریایی به شکل خوراک سوخاری شده و ساندویچ شده آماده سرو در رستوران‌های آنتالیا خواهد بود. صدف را به شکل نیم پخته و تکه تکه شده با برنج تند درون صدف سرو می‌کنند.

گاهی آن‌ها را تفت می‌دهند و با پودر سوخاری مانند یک ساندویچ در اختیار مشتری قرار می‌دهند. در هر حالتی این غذا لذیذ بوده و استفاده از نوشیدنی‌های خنک در کنار ساحل‌های آنتالیا، یک مزه بسیار دلنشین به شما خواهد داد.

تور آنتالیا در بهار

در فصل بهار، درست زمانی که اروپا و قسمت‌هایی از کشور ترکیه با باران و سرما دست و پنجه نرم می‌کنند؛ شهر آنتالیا هوای خوبی دارد و روز به روز بر گرمای آن اضافه می‌شود، بنابراین بهترین زمان سفر به آنتالیا این فصل از سال به شمار می‌رود.

البته فصل بهار بیش‌تر برای گشت وگذار در شهر و تماشای دریایی آنتالیا با نشستن در سواحل آن امکان‌پذیر خواهد بود. اگر می‌خواهید که از تفریحات آبی تور آنتالیا در بهار لذت ببرید پس خردادماه قصد سفر به شهر را داشته باشید.

تور آنتالیا در تابستان

گرما هوای در فصل تابستان به دلیل وجود آفتاب سوزان و طولانی بودن روز‌های هفته در این فصل، از دلایل بسیار عالی برای سفر به شهر محسوب می‌شوند.

استفاده ار تفریحات آبی و آفتاب گرفتن در سواحل و زمانی کافی برای بهره بردن از تمامی فعالیت‌ها در روشنایی روز، سفری پر از خاطرات زیبا را برای مسافران شهر رقم خواهد زد.

از دیگر مزیت‌های سفر به شهر آنتالیا در فصل تابستان؛ وجود پرواز‌های هفتگی بسیار زیادی به مقصد آنتالیا از جانب ایران خواهد بود.

در فصل تابستان به شکل هفتگی ۳ یا ۴ پرواز به آنتالیا حرکت می‌کنند و این امر با به وجود آمدن امکان انتخاب و لذت از سفر به آنتالیا همراه خواهد بود.

فاصله میان فرودگاه تا مکان‌های تفریحی، اندک خواهد بود و از سوی دیگر با توجه به ساعت پرواز‌ها می‌توانید بیش‌تر از شهر و زیبایی‌های آن بهره ببرید.

تور آنتالیا در پاییز

فصل پاییز بهتر از فصل تابستان برای سفر به شهر زیبا آنتالیا خواهد بود. از یک سو هوا آن قدر گرم است که بتوان همچنان از تفریحات آبی بهر برد و از سوی دیگر هوای خنک فصل، خللی در تماشا زیبایی‌های شهر ایجاد نمی‌کند.

فصل پاییز با هوای دل‌انگیز خود در شهر آنتالیا، باعث می‌شود که به شما عزیزان توصیه کنیم به جنگل‌ها و آبشار‌های اطراف شهر سری بزنید. موزه‌های روباز شهر می‌توانند مقصد خوبی برای گردشگری باشند.

تور آنتالیا در زمستان

شهر آنتالیا را بیش‌تر با سواحل و تفریحات آبی آن می‌شناسند، به همین دلیل حرف از سفر در فصل زمستان به این شهر، افراد را دچار شک و شبهه می‌کند. اما باید عنوان کنیم که زمستان‌های شهر آنتالیا آن قدر سرد نیست و مطمئن باشید که این فصل از سال نیز جاذبه‌های گردشگری خود را خواهد داشت.

در این فصل خیلی راحت‌تر می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری شهر استفاده کنید، زیرا از ازدحام مسافران خبری نیست. نکته جالب در مورد شهر این جا است که اگر در شهر چند روز پشت سر هم خبری از باران و برف نباشد، می‌توانید در آب شنا کنید.

تور آنتالیا در کرونا

با شروع کرونا، کشور ترکیه ورود هرگونه مسافر را از ایران و دیگر کشور‌ها حهت جلوگیری از شیوع کرونا منع کرد. بعد از فروکش کردن پیک اول کرونا و وجود واکسن برای این بیماری، ترکیه اجازه ورود برای مسافران از کشور‌های دیگر را صادر کرد.

البته برای سفر به ترکیه، وزرات بهداشت رعایت نکاتی را الزامی دانست. ابتدا باید نتیجه تست منفی کرونا را ارائه دهند. محدودیت‌های کرونایی در فضا‌های بسته نیز مثل استفاده از ماسک را وضع نمود. همچنین هتل‌ها استفاده از ماسک را اجباری دانسته و امکان استفاده از بوفه برای صبحانه را ممنوعه اعلام کردند.

تور آنتالیا عید نوروز

شهر آنتالیا ترکیه در نوروز مقصد بسیاری از گردشگران ایرانی است. هنوز هوا آن قدر گرم نیست که امکان استفاده از تفریحات آبی باشد.

اما وجود کنسرت‌ها، برگزاری مراسم سال نو و جشن‌های مخصوص این ایام، باعث حضور ایرانیان بسیاری در این شهر در زمان عید نوروز خواهد بود.

تور آنتالیا لحظه آخر

زمانی که هواپیما صندلی خالی برای پرواز به سوی شهر آنتالیا دارد، بلیط آن به پایین‌ترین نرخ به افراد مشتاق به سفر به این شهر ترکیه فروخته می‌شود. تنها مشکل آماده شدن در دقیقه نود برای سفر است، واگرنه این زمان سفر کردن برای شما ارزان‌تر تمام می‌شود.

البته همه تور‌های آنتالیا ارزان نیستند. سفر در فصل بهار، تابستان و نوروز اتفاقا گران‌تر از همیشه است.

افراد زیادی برای سفر به آنتالیا بلیط رزرو می‌کنند، اما بهترین زمان برای رزرو تور‌های ارزان بعد از عید باستانی نوروز تا اواخر اردیبهشت ماه در فصل بهار خواهد بود.

دلایل سفر با تور آنتالیا

اگر قصد سفر به شهر آنتالیا ترکیه را دارید، با تور آنتالیا سفر کنید. این گونه شما هیچ گونه دغدغه‌ای نخواهید داشت.

بلیط رفت و برگشت برای شما آماده است و بین ۶ تا ۷ شب در هتل امکان اقامت دارید. همچنین تمام وعده‌های غذایی شما به واسطه سفر با تور آماده است.

ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه و ترانسفر زمینی با تور آنتالیا برای شما فراهم می‌شود. لیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی و گشت شهری نیز از دیگر مزایا استفاده از تور آنتالیا برای شما است.

مناطق شهر آنتالیا

مرکز شهر آنتالیا بافت قدیمی دارد و هتل‌های این بخش از امکانات کم‌تری برخوردار هستند. هتل‌های ددمان داون تاون و رکسوس از مهم‌ترین هتل‌های مرکز شهر محسوب می‌شوند.

منطقه لارا در شرق آنتالیا از محبوب‌ترین مکان‌ها برای گردشگران محسوب می‌شود. هتل‌های تایتانیک، کرملین پالاس و هتل دلفین؛ بهترین هتل‌ها و با قیمت مناسب هستند که در این بخش از شهر واقع شده‌اند.

منطقه کمر در بخش غربی شهر آنتالیا واقع شده است. هتل‌های ترنس آتلانتیک، اورنج کانتی و آوانتگارت ریزورت از بهترین هتل‌های بخش کمر شهر محسوب می‌شوند و بسیار شیک و مجلل هستند.

منطقه بلک؛ روستا‌های بسیار لوکس را در خود جای داده است. تقریبا تمامی این منطقه پر از زمین گلف است و هتل آدوریا و الاکوالیتی بهترین هتل‌های بخش بلک شهر محسوب خواهند شد.

تور زمینی آنتالیا

بیش‌تر افراد فکر می‌کنند که سفر به آنتالیا فقط با هواپیما صورت می‌گیرد، اما در برخی مواقع تور آنتالیا به شکل زمینی هم شکل می‌گیرد و البته این امر همیشگی نیست.

این مسئله بیش‌تر در زمان‌هایی که حجم مسافر تور‌های هوایی زیاد است، اتفاق می‌افتد. زمان این تور بیش‌تر در فصل تابستان و ایام نوروز به خاطر ارزان بودن و تجربه یک سفر گروهی شکل می‌گیرد و البته این تور‌ها مسافران به خصوص به خود را دارند.