تور سوریه

پکیج های تور سوریه شامل تور زمینی سوریه ( تور سوریه زمینی ، تور سوریه با اتوبوس ) ، رزرو هتل سوریه و تور هوایی سوریه

 تور هوایی سوریه– تور دمشق  1402

تاریخ رفت: 1402                        اقامت: 4 روز ، 5 روز

  هتل: 3 ستاره، 4 ستاره، 5ستاره                    ترانسفر، بیمه، پشتیبانی24 ساعته

اعزام هوایی سوریه
مجری مستقیم کاروانهای عتبات
✅اعزام هر هفته 
❇️هتل 4 ستاره در منطقه زینبیه ✈️پرواز
❌ظرفیت محدود❌
خدمات تور:
زیارت حرم حضرت زینب”س”
زیارت حرم حضرت رقیه”س”
گشت بازار٫مسجد اموی٫راس الحسین
مدیر و مداح مجرب بالاترين بيمه زيارتي
پذیرایی هر سه وعده (صبحانه،نهاروشام)

📲 09100999560
📲 021-66940100

تور سوریه

کشور سوریه در غرب قاره کهن آسیا قرار گرفته  که از یک سو به دریایی مدیترانه ختم می شود. تور زیارتی سوریه ، در چند سال گذشته، این کشور به خاطر جنگ های داخلی  اوضاع بدی را پشت سر می گذارند. با وجود تمام این مسائل کسانی که قصد سفر به این کشور را دارند به خاطر حرم حضرت زینب و حرم حضرت رقیه (س) سفر خود را به تاخیر نمی اندازند. بنابراین تور سوریه را باید تور زیارتی شیعیان برای سفر به کشور سوریه دانست. اولین مقصد تور سوریه شهر دمشق خواهد بود.

انواع تور سوریه

برای سفر به این کشور و دیدن جاذبه های مذهبی و طبیعی آن با تور هوایی سوریه، تور زمینی سوریه به این کشور زیبا سفر کنید. در ادامه درباره هر کدام از تور ها و مزیت های آن بیشتر خواهیم گفت.

تور زمینی سوریه

در سفر تور زمینی سوریه شما ابتدا با قطار خود را به وان ترکیه می رسانید. از شهر وان به تاتوان و از آن جا با کشتی به جانب دمشق حرکت کنید. مزیت این سفر اینجاست که شما از جاذبه های ترکیه و شهر های در طول مسیر خود می توانید دیدن کنید. مدت زمان این سفر حدود 48 ساعت خواهد بود. بنابراین سفر طولانی برای رسیدن دمشق را طی خواهید کرد.

تور هوایی سوریه

از محبوب ترین روش های سفر به سوریه، سفر با هواپیما خواهد بود. هزینه سفر با هواپیما و سفر به شکل زمینی خیلی تفاوتی با هم ندارد. در تور زمینی این امکان یعنی دیدن شهرهای متعدد و جاذبه های آن برای شما به راحتی وجود خواهد داشت. از نظر زمانی با تور هوایی سوریه در کمتر از 3 ساعت خود را می توانید در دمشق تصور کنید. تور هوایی سوریه از امنیت بالایی نیز نسبت به تور زمینی بر خوردار خواهد بود.

جاذبه های کشور سوریه

تور سوریه یک تور زیارتی خواهد بود بنابراین نباید انتظار دیدن جاذبه های دیدنی این کشور زیبا را داشته باشید. با این وجود جاذبه های این کشور را برای شما بیان خواهیم کرد.

حرم مطهر حضرت زینب (س)

حرم مطهر حضرت زینب (س) در شهر دمشق و در نزدیکی منطقه ای به اسم السیده زینب قرار گرفته است. با وجود حملات ناشی از جنگ داخلی این حرم از وجود این حملات در امان مانده و پذیرای زائران این بانوی پاک خواهد بود. یکی از اولین مکان ها در تور هوایی سوریه حرم این بانوی پاک خواهد بود.

حرم حضرت رقیه (س)

دختر امام سوم شیعیان در جریان واقعه کربلا مجروح  و بعد ها به شهادت رسید. حرم این بانوی سه ساله در دمشق در یک حرم کوچک و دلگیر قرار دارد. حرم این بانو تنها یک یک مناره دارد و فضای حرم بسیار دلگیر است.

بازار حمیدیه

سوق الحمیدیه یا بازار حمیدیه از قدیمی ترین بازار های شهر دمشق محسوب و دارای معماری منحصر به فردی است. بازاری که هنوز پابرجا است. این بازار نزدیک حرم حضرت زینب (س) قرار گرفته و شما در طی سفر با تور زمینی سوریه هم از حرم و هم از بازار دیدن کنید. سوغاتی از کشور سوریه برای دوستان خود تهیه کنید.

دلایل استفاده از تور سوریه

اولین دلیل مهم در استفاده از تور زمینی و هوایی سوریه، دلیل اقتصادی است. در تصورات مردم سفر با تور را بسیار پر هزینه دانسته می شود، در حال که اصلا این گونه نیست.  دلیل مقرون به صرفه بودن تور زمینی سوریه قراردادی است که با ایرلاین ها و هتل ها از قبل دارند. در برخی زمان ها شامل یک سری تخفیفاتی نیز این تور ها می شوند و خود این مسئله در هزینه سفر شما تاثیر خواهد گذاشت.

اولین مسئله مهم درسفر سوریه و یا هر کشور دیگر، مکانی برای اقامت یا هتل خواهد بود. امکان رزو هتل فقط با کارت های بین المللی امکان پذیر است. حال اگر شما از تور زمینی سوریه برای سفر به این کشور استفاده کنید؛ هتل شما از قبل رزرو شده و کایت به استقبال شما در فرودگاه می آید. اولین مقصد شما بعد از فرود آمدن هواپیما، هتل خواهد بود.

در یک کشور غریب پیدا کردن تاکسی و بهره بردن از خدمات حمل و نقل سخت خواهد بود. حال اگر با تور هوایی سوریه، سفر کرده باشید؛ کایت به استقبال شما در فرودگاه می آید و شما را به هتل می رساند.

وجود بیمه در مسافرت از الزامات سفر خواهد بود. اگر با تور سوریه به این کشور سفر کنید، بیمه خواهید بود و آرامش را در سفر تجربه می کنید.

در سفر خارجی ایجاد رابطه با مردم آن کشور امری سخت است. حال اگر شما از تور های زمینی یا هوایی سوریه برای سفر بهره برده اید، آن ها یک تور لیدر مسلط به زبان فارسی با خود به همراه دارند که در طول سفربرای شما یک نعمت محسوب می شود. در حال حاضر تور سوریه از تهران ، تور سوریه از قم ، تور سوریه از اصفهان ، تور سوریه از اهواز ، تور سوریه از تبریز ، تور سوریه از شیراز ، تور سوریه از مشهد و کاروان سوریه از تهران که تور سوریه حج و زیارت می باشد برقرار است.

قیمت تور های سوریه

قیمت تور سوریه به عواملی همچون نوع پرواز، مدت و محل اقامت و خدمات ارائه شده از سوی تور بستگی دارد. هزینه سفر به سوریه به دلار و با توجه به نوسانات لحظه ای قیمت دلار انتظار افزایش هزینه سفر را داشته باشید و قبل از انجام هر کار اطلاع دقیق از قیمت تور سوریه را کسب کنید تا خیال شما از بابت میزان هزینه راحت باشد. قیمت تور سوریه زمینی و هزینه سفر به سوریه در سال 1401 و قیمت تور سوریه ۱۴۰۱ را میتوانید از طریق واتساپ دریافت نمایید.

بهترین زمان سفر

سوریه یک کشور زیارتی است. جاذبه های گردشگری و توریستی چندانی ندارد و بسیاری ازجاذبه های گردشگری به واسطه جنگ داخلی ویران گشته اند. برای شیعیان ایران بهترین زمان سفر به سوریه ایام مذهبی پیش رو همچون ده روز اول محرم، وفات حضرت زینب (س) و عید های شیعیان خواهد بود. در ده روز اول محرم دمشق، محل دفن حضرت زینب و رقیه (س) به واسطه حضور زائران از اقصا نقاط جهان بسیار شلوغ است. دمشق شهری با آب و هوای گرم و خشکی است، توصیه می شود که برای سفر به سوریه فصل های پاییز و زمستان را در نظر داشته باشید. از میزان گرما و خشکی این شهر کاسته شده و از سفر خود می توانید لذت ببرید.

مدارک و وسایل سفر به سوریه

اگر با تور سوریه به شکل زمینی یا هوایی سفر می کنید یا تنها قصد زیارت از حرم بانوی اسلام را دارید؛ به این نکته توجه داشته باشید که برای راحتی هر چه بیشتر شما در طول سفر همراه داشتن وسایلی لازم و ضروری است. اولین مدرک مورد نیاز در طول سفر گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار خواهد بود. داشتن گذرنامه در واقع مدرک هویتی شما است، اگر در طول سفر آن را گم کردید به سفارت خانه ایران در سوریه مراجعه کنید و اطلاع دهید.

عکس رنگی و پول نقد نیز بسیار پر اهمیت خواهد بود. جهت خرید سوغات برای دوستان خود به پول نقد نیاز دارید. آن قدر در کشور سوریه نمی مانید که یک کارت بین المللی تهیه کنید و از طریق آن خرید های خود را انجام دهید. البته قبل از شروع سفر پول خود را در ایران به پول سوریه تغییر دهید. برای زیارت با خود کتاب دعا، جانماز و هر آن چه که فکر می کنید نیاز است را با خود به همراه داشته باشید.

برای گرفتن عکس های یادگاری از این سفر زیارتی با تور هوایی سوریه دوربین عکاسی تهیه کنید. دمشق شهر گرم و خشکی از لحاظ آب و هوایی محسوب می شود، پس با خود چند دست لباس همراه داشته باشید تا در صورت نیاز به تعویض لباس، لباس داشته باشید. اگر بیماری خاصی دارید، از قبل با مدیر تور زمینی سوریه هماهنگ کنید ودارو های مورد نیاز را با خود ببرید. این نکته بسیار مهم است که با مدیر تور هماهنگ باشید؛ زیرا هر کشور ورود یک سری از دارو ها را ممنوع اعلام می کند و در صورت به همراه داشتن آن ها شما مجرم شناخته می شوید.

کرم ضد آفتاب، کلاه و عینک آفتابی از دیگر وسایل مورد نیاز این سفر خواهد بود. شارژر موبایل را از یاد نبرید؛ با موبایل می توایند فیلم هایی بسیاری از این سفر زیارتی با تور سوریه برای دوستان خود بگیرید و ارسال نمایید. به همراه داشتن لوازم شخصی که آن را باید در خارج از هتل تهیه کنید و لباس راحتی و کفش مخصوص برای پیاده روی زیارتی ضروری است، آن ها را از یاد نبرید.

خرید تور سوریه

برای این که تور سوریه را خرید کنید، سه راه در پیش روی شما قرار می گیرد:

راه اول: خرید اینترنتی است. با مراجعه به سایت نوراسیر اقدام به خرید یک تور با صرف اقتصادی و همراه داشتن خدمات خوب بپردازید. برای پرداخت وجه لازم نیز برای تور، آن را نیز اینترنتی پرداخت کنید.

راه دوم: خرید حضوری است. کافی است به آژانس نوراسیر مراجعه کنید و از آن ها در رابطه با تور های زمینی و هوایی سوریه ، امکانات ارائه شده و هر آن چه که فکر می کنید نیاز است بدانید را بپرسید. اکنون شما با در اختیار داشتن اطلاعات کافی در رابطه با تورسوریه دست به انتخاب خواهید زد و هز ینه را پرداخت می کنید.

راه سوم: خرید تلفنی است. از طریق شماره های آژانس نوراسیر، تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب کنید. در نهایت یک تور سوریه مناسب برای خود انتخاب کنید و هزینه آن را پرداخت کنید.