سامانه فیش حج نورا سیر ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده های فیش حج
بازدید کننده گرامی شما میتوانید قبل از تماس فرم خرید یا فروش را پر نمایید تا اطلاعات مورد نیاز برای شما ارسال گردد.

خرید و فروش فیش حج تمتع | خرید و فروش فیش حج عمره

برای ارتباط سریع و مشاوره ، درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناس مربوطه استان با شما تماس بگیرد.
دقت کنید که تمام امور مربوط به فیش حج شامل خرید و فروش باید در دفاتر رسمی سازمان حج و زیارت صورت بپذیرد.
برای دریافت اطلاعات لازم نام و درخواست خود را از طریق دکمه تماس با ما ارسال نمایید. ( مثلا: علی زاهدی، خرید 2 عدد فیش عمره )

خدمات جدید سامانه جامع فیش حج نوراسیر

قبل از تماس فرم درخواست را پر کنید، اطلاعات مورد نیاز برای شما ارسال می گردد.

سامانه جامع فیش حج نوراسیر

خرید فیش حج تمتع و خرید فیش حج عمره

با مشاوره رایگان سامانه فیش حج نوراسیر خرید و فروش فیش حج با انتقال قانونی با بهترین قیمت فیش حج را مبادله نمایید. فروش فیش حج تمتع و خرید فیش حج تمتع و فروش فیش حج عمره و خرید فیش حج عمره را در این سامانه انجام دهید و از قیمت فیش حج تمتع و قیمت فیش حج عمره مطلع شوید. برای سفر به مکه مکرمه و مدینه منوره شما می بایست فیش حج شامل فیش تمتع (فیش واجب) و فیش عمره را زیر نظر سازمان حج وزیارت خریداری نمایید.

3 عدد فیش عمره سنندج (کردستان) اولویت 364
دو عدد فیش تمتع نوبت اول همدان
فیش تمتع 1385 کاشان

فیش حج از نوع فیش تمتع  (فیش حج واجب) یا فیش عمره برای زیارت خانه خدا در ایران و سفر به مکه مکرمه و مدینه منوره ، همانا کعبه، خانه خدا قبله مسلمانان و زیارت پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) و ائمه بقیع شما نیاز به گرفتن فیش حج شامل فیش تمتع (فیش واجب) و فیش عمره دارید. شما زائرین عزیز جهت خرید فیش حج چه فیش تمتع (فیش واجب) و چه فیش عمره با کمترین قیمت بصورت قانونی  و فروش فیش حج ( فیش تمتع ، فیش عمره ) خود با بهترین قیمت از ما مشاوره بگیرید تا متوجه ضرر و زیان نشوید.

سفر حج از فریضه های دین اسلام می باشد و سالیانه میلیون ها مسلمانان برای بجا آوردن اعمال حج به مکه مکرمه مشرف می شوند و ایرانیان میتوانند با خرید فیش حج  ( فیش تمتع ، فیش عمره ) راهی این سفر الهی شوند یا با فروش فیش حج تمتع و فروش فیش حج عمره این فرصت را برای دیگران فراهم کنند.

سال آینده حج تمتع سال 1400 برگزار می شود  شما میتوانید برای آگاهی از قیمت فیش حج تمتع و خرید فیش حج تمتع و فروش فیش حج تمتع و خرید و فروش فیش حج عمره با ما تماس بگیرید و با خرید فیش حج تمتع 1400 راهی مکه مکرمه شوید .

خرید و فروش فیش حج
آگهی های خرید و فروش فیش حج

بنابر دستور «سازمان حج و زیارت » در این سایت فقط اگهی خریداران و فروشندگان واقعی درج میگردد. از درج اگهی برای اشخاص واسطه معذوریم و در صورت مشخص شدن درج اگهی توسط اشخاص واسطه ، اگهی بدون قید و شرط پاک خواهد شد و هزینه اگهی قابل بازگشت نمی باشد.

خرید فیش حج تمتع ، فیش حج عمره ۱۴۰۱ ، فیش حج واجب ۱۴۰۱ ، فیش حج تمتع ۱۴۰۱

برای ثبت آگهی روی دکمه کلیک کنید.

فیش عمره 1390سیستان و بلوچستان
فیش تمتع 1386/08 استان تهران
فیش تمتع 1386/05 استان گیلان 3 فقره
فیش تمتع 1385 کاشان
فیش حج تمتع
ثبت نام :1386/10
استان فارس
فیش حج تمتع
2 عدد فیش
استان همدان
فیش حج تمتع
ثبت نام : 1385
مشهد
فیش حج تمتع
ثبت نام :1386/08
استان تهران
فیش حج تمتع
تبریز
فیش حج تمتع
ثبت نام :1386/10
استان همدان
فیش حج تمتع
ثبت نام :1385
استان لرستان
فیش حج تمتع
سیستان بلوچستان
فیش حج تمتع
ثبت نام :1386/12
استان زنجان
فیش حج تمتع
ثبت نام :1386/10
استان تهران
فیش حج تمتع
اواخر1386
استان همدان
فیش حج تمتع
ثبت نام : 1385
اراک
فیش حج عمره
ثبت نام :1390
بانک ملی البرز کرج
فیش حج تمتع
کردستان
فیش حج تمتع
ثبت نام:1386/06
شیراز 2 عدد فیش

✅در این صفحه خریداران و فروشندگان گرامی فیش حج میتوانند نسبت به ثبت اگهی اقدام نمایند و (بدون واسطه) خرید یا فروش فیش حج مورد نظرتان را انجام دهید، امیدواریم به سهم خودمان نقشی در متعادل ماندن قیمتها و پر رنگ شدن خرید مستقیم از خریدار و فروشنده واقعی ایفا نماییم.
❇️توجه داشته باشید زمانی که خریدار یا فروشنده فیش خود را پیدا کردید فقط از طریق دفاتر زیارتی مجاز زیر نظر سازمان حج و زیارت باید اقدام کنید.
❇️جهت درج اگهی در سایت اطلاعات فیش حج شامل تاریخ، نوع، استان و خرید یا فروش را در سایت حج آگهی درج کنید.

قابل توجه کلیه مراجعین محترم سایت: در خرید و فروش فیش حج خود دقت لازم را به عمل اورید این سایت فقط جهت تبلیغات و مشاوره و درج اگهی می باشد و از انجا که شناختی روی اگهی دهندگان ندارد، مسئولیت هر گونه معامله خرید یا فروش به عهده خود شخص می باشد.

get
برای مشاوره خرید و فروش فیش حج بر روی استان مورد نظر کلیک کنید.

واریز وجه خدمات توافق شده با انتخاب مبلغ مورد نظر

خرید و فروش فیش حج تمتع و فیش حج عمره

شما با یک تماس میتوانید مشاوره لازم در خصوص  خرید و فروش فیش حج  ( فیش حج عمره و فیش حج تمتع ) را بگیرید و کارشناسان ما آگاهی لازم در خصوص قیمت فیش حج و خرید فیش حج را به شما می دهند. مجموعه نوراسیر با 18 سال سابقه خدمت به به زائرین و حجاج عزیز در  فیش حج عمره و فیش حج تمتع بهترین خدمات را به شما میدهد تا بدون دغدغه و با اطمینان خاطر  فیش حج خود را  تهیه نمایید. در هر زمان با ما تماس بگیرید تا مشاوره کامل  خرید فیش حج  و قیمت فیش حج  را بگیرید .

در صورت تمایل می توانید به غیر از تلفن های دفتر،مستقیم با موبایل 09199990087  تماس بگیرید.

خرید و فروش فیش حج
آژانس نوراسیر مطمئن ترین مرکز تهیه فیش حج

قیمت فیش حج در سال آینده

تعداد فیش حج تمتع با توجه به ظرفیت هر کشور برای اعزام حجاج به عربستان محدود است، ولی افراد مستطیع می توانند فیش حج تمتع افرادی که شرایط اعزام به حج تمتع را ندارند تهیه کنند یعنی قیمت خرید حج تمتع را بپردازندو بتوانند سریعتر اعمال حج را بجا بیاورند و با خرید فیش حج به اصطلاح حاجی شوند.

عوامل مختلفی قیمت فیش حج تمتع  ( فیش تمتع ، فیش عمره ) در بازار آزاد را تعیین می کنند. این عوامل شامل قیمت دلار، تعداد خریداران ، هزینه ی ثبت نام سازمان حج و زیارت و سال اعزام به حج از عوامل تعیین کننده می باشند.

فیش تمتع

خرید فیش حج از دلالان “هرگز”

هیچ وقت از دلالان بی نام نشان اقدام به خرید فیش حج ننمایید زیرا اولا این افراد قیمت بالاتری از قیمت فیش حج برای خرید و فروش فیش حج اعلام می کنند و وعده های غیر واقعی به شما می دهند و معمولا برای انتقال فیش حج با این افراد دچار مشکل می شوید.

اگر نیاز به فیش حج فوری دارید و از این روی دچار نگرانی هستید و میخواهید زودتر فیش حج خریداری نمایید می توانید با مشورت با ما فیش حج تمتع و فیش حج فوری را به قیمت مناسب و متعادل خریداری نمایید و از مراجعه به  سودجویان و دلالان خودداری نمایید.

فیش حج عمره
سیستان و بلوچستان
چهارمحال و بختیاری
کهگیلویه و بویراحمد
خراسان شمالی
مازندران
آذربایجان غربی
کرمانشاه
خراسان جنوبی
برای ارتباط سریع و مشاوره با شماره کارشناس استان خود تماس بگیرید.
عوامل تعیین کننده

قیمت فیش حج

نوراسیر مطمئن ترین

هزینه ی ثبت نام و قیمت فیش حج

هزینه ی ثبت نام فیش حج تمتع و فیش حج عمره توسط سازمان حج و زیارت تعیین می گردد و معمولا سالیانه تغییر می کند و بر روی قیمت خرید فیش حج تمتع تاثیر می گذارد.

قیمت دلار و قیمت فیش حج

قیمت دلار هر قدر بالاتر برود، قیمت فیش حج ( فیش تمتع ، فیش عمره ) نیز افزایش پیدا می کند. و هر ساله قیمت فیش حج بر اساس قیمت دلار دولتی تعیین می گردد.

سال اعزام به حج و قیمت فیش حج

از مهم ترین عوامل قیمت فیش حج، سال اعزام متقاضی می باشد. پس از خرید فیش حج متوجه می شوید که سال اعزام شما چه سالی است. هر قدر سال اعزام نزدیک تر باشد، فیش حج قیمت بالاتری دارد. مثلا فیش حج تمتع ۹۹ نسبت به فیش حج تمتع ۱۴۰۰ به دلیل زودتر بودن زمان اعزام به حج گرانتر است.

تعداد زائران و قیمت فیش حج

بر اساس ظرفیت حج تمتع ( حج واجب) که به کشورهای اسلامی داده می شود، تعداد زائران به مکه مکرمه مشخص می شود . بر این اساس سازمان حج و زیارت برای ثبت نام فیش حج زمانبندی اعلام می نماید. اگر بر اساس روند معمول و ظرفیت های موجود که در حال حاضر از ایران هشتاد و شش هزار و پانصد نفر، زائر و خدمه به عربستان میروند بخواهید به حج مشرف شوید.برای فیش حج تمتع در ایران حدود یک میلیون و ۳۵۰ هزار نفر خواستار این هستند که به حج تمتع بروند در اینصورت سفر شما بطور میانگین 15 سال طول می کشد . برای کسانی که مستطیع هستند و امکان خرید فیش حج را دارند میتوانند با پرداخت قیمت فیش حج در اولین فرصت به سفر حج مشرف شوند.

فیش حج1400

استعلام اولویت فیش حج عمره بانک ملی و بانک ملت از سازمان حج و زیارت 

فقط با یک تماس از محلی مطمئن و سریع

خرید فیش حج تمتع و فیش حج عمره

سوالات متداول

پاسخ سوالات متداول در خصوص در ادامه به نکات مهم خرید و فروش فیش حج می پردازیم تا شما بتوانید با امنیت و دقت بتوانید برای فروش فیش حج یا خرید فیش حج اقدام نمایید.

آیا پرداخت هزینه های حج تمتع یک نفر توسط فردی دیگر، باعث استطاعت او می شود؟

از سوالات مهم خرید فیش حج می باشد در این مسئله گفته شده، گیرنده فیش حج که به او قول داده شده است، از قول داده شده مطمئن است فرد گیرنده فیش حج مستطیع محسوب شده و حج بر او واجب است.

در ایران  برای رفتن به سفر حج نیاز به فیش حج دارید. فیش حج چیست؟ فیش حج تعداد محدویتی صادر می شود به دلیل این سازمان حج و زیارت جهت زائران اقدام به نام نویسی فیش حج از طریق بانک های عامل می نماید. داشتن فیش حج تمتع برای زائرین جهت ثبت نام در کاروان حج الزامی است.

فیش حج  در واقع سند ثبت نام حج هر فرد که همان فیش واریز بانکی است که متعلق به بانک ملی یا بانک ملت است . بصورت کلی تر فیش حج به عنوان ودیعه پیش پرداخت رفتن به حج تمتع یا حج عمره می باشد و فیش حج یک سند است که از طرف سازمان حج و زیارت به شخصی که هزینه ی آن را واریز کرده است داده می شود. مبلغ واریزی برای خرید فیش حج برای فیش حج تمتع و یا فیش حج عمره متفاوت است. در واقع برای راهی شدن به این سفر الهی، اصلی ترین برگه و سندی که برای رفتن به حج به آن نیاز دارید، همان فیش حج است.

طبق فتوای مراجع عظام تقلید واگذاری فیش حج  ( فیش تمتع ، فیش عمره ) به دیگران با قیمت توافقی در قالب مصالحه و بالاتر از مبلغ ثبت نام اگر خلاف مقررات سازمان حج و زیارت نباشد، قانونی است. در غیر این صورت خرید و فروش فیش حج جایز نیست.

اگر نیت خرید فیش حج ( فیش تمتع ، فیش عمره ) از یک فرد را دارید، بهتر است با آگاهی کامل از مسائل قانونی و قیمت روز فیش حج این کار را انجام بدهید تا خدای نکرده متضرر نشوید.

اگر صاحب فیش حج فوت کند وراث چه کاری انجام دهند؟ سوال این است که آیا می توانند فیش حج تمتع را به فردی که می خواهد خرید فیش حج انجام دهد، بفروشند. نظر مراجع تقلید این است که اگر صاحب فیش حج اشاره ای به این موضوع در وصیت نامه خود نکرده باشد، وراث می توانند فیش حج را با قیمت فیش حج روز  بفروشند و نیازی نیست که حج را بصورت نیابتی انجام دهند.

اگر صاحب فیش حج فوت کند در چه صورتی میتوان فرد دیگری را حج نیابتی فرستاد ؟ یا از وراث، خرید فیش حج را انجام داد؟

در صورتی که ورثه صاحب فیش رضایت داشته باشند، می توان کسی را به جای صاحب فیش به حج نیابتی فرستاد ، در غیر این صورت امکان پذیر نیست.

در صورتی که وراث کم سن باشند یا رضایت نداشته باشند باید فیش حج به فردی که قصد خرید فیش حج تمتع را دارد، فروخته شود. پس از فروش فیش حج باید سهم وراث کم سن یا ناراضی به صورت کامل پرداخت شود.

اگر نوبت فیش حج کسی فرا برسد ولی اما در آن زمان استطاعت نداشته باشد چه باید بکند؟

اگر صاحب فیش حج در زمان خرید فیش حج براساس احکام شرعی دارای استطاعت باشد ولی هنگامی که نوبت فیش حج او می شود، استطاعت نداشته باشد، مراجع عظام  فرموده اند که فرد صاحب فیش حج می تواند با فروش فیش حج، مبلغ آن را در جاهای دیگری هزینه کند و مشکل شرعی ندارد.

فیش حج را چگونه از شخصی به شخص دیگر انتقال دهیم؟

اگز قصد خرید فیش حج یا فروش فیش حج را دارید و بخواهید فیش حج را که به نام خود یا شخص دیگری انتقال دهید می بایست پس از پیدا کردن خریدار و فروشنده فیش حج تمتع بر روی یک قیمت بر اساس قیمت دلار، هزینه ی ثبت نام فیش حج سازمان حج و زیارت و سال اعزام به حج توافق کنید. سپس برای انتقال سند به همراه هم به دفتر خانه اسناد رسمی مراجعه کنید و سپس با مراجعه به سازمان حج و زیارت بخواهید که از طریق سایت سازمان حج و زیارت  مالکیت فیش حج را به شما منتقل کنند. حتما در طول این مسیر از افراد با سابقه و با تجربه کمک بگیرید تا حقی از شما ضایع نگردد. هر نفر در استان محل سکونت خود برای خرید و فروش فیش حج تمتع باید فیش حج تمتع را خریداری کند یا بفروشد.

آیا فرد مسمان که قبلا استطاعت کامل داشته است  ولی الان ندارد، حج بر او واجب است؟

اگر الان به لحاظ مالی استطاعت ندارد، فرد مسلمان باید هر نحوی و با هر سختی به حج تمتع برود زیرا زمانی استطاعت داشته و به حج مشرف نشده است این کار را نکرده است. می بایست خرید فیش حج را حتی با قرض  انجام دهد.

اگر فرد مسلمان  پیر یا ناتوان شده است، می تواند با پرداخت قیمت فیش حج ، شخص دیگری را جهت انجام اعمال حج به نیابت از خود راهی نماید.

با توجه به نظرات مختلف مراجع تقلید ، برای دانستن پاسخ این سوال می توانید از دفتر مرجع خود سوال نمایید.

به صورت کلی به این صورت بیان شده است که اگر سال خمسی بر مبلغ پرداختی برای ثبت نام حج تمتع  نگذشته باشد و فرد در همان زمان تا پایان سال خمسی به حج برود، خمس وجه فیش حج به او تعلق نمی گیرد.

قیمت فیش حج

فروش فیش حج

در فروش فیش مکه پس توافق قیمت فیش حج ، خریدار فیش حج و فروشنده فیش حج ، هر دو به دفترخانه اسناد رسمی می روند و  نقل و انتقالات قانونی را در محضر انجام می دهند پس از آن به دفاتر معتبر فیش حج معرفی شده از سوی سازمان حج و زیارت می روند و تغییر نام فروش فیش حج به صورت قانونی ثبت می شود.

خرید فیش حج تمتع و فروش فیش حج زیر نظر سازمان حج وزیارت انجام شده و خرید فیش حج تمتع و فروش فیش حج براساس تاریخ ودیعه گذاری قبض فیش حج در زمان  ثبت نام که تاریخ اعزام را مشخص می کند تعیین می گردد.

شما می توانید در هر زمانی فیش حج  خود را بخرید  یا بفروشید ، پس بهتر است با برنامه ریزی قبلی خرید را انجام دهید تا نیاز به خرید فیش حج فوری پیدا نکنید و قیمت فیش حج  پایین را خریداری کنید.خرید فیش حج تمتع برای کسانی که توانایی تهیه فیش حج تمتع به قیمت ازاد را دارند آزاد است و می توانند با پرداخت قیمت فیش حج  از فیش های حج تمتع کسانی که استطاعت تشرف به حج را ندارند استفاده کنند .

استطاعت حج به چه معناست ؟

حج واجب تنها یکبار در طول عمر یک مسلمان اگر استطاعت داشته باشد بر او واجب می شود ولی سفر مجدد حج تمتع (واجب) مستحب می باشد.

استطاعت حج  یعنی که فرد مسلمان توانایی های لازم برای انجام اعمال حج و رفتن به سفر مکه مکرمه را داشته باشد. استطاعت در چهار بعد دارد.

واریز آنلاین ( واریز وجه خدمات توافق شده با انتخاب مبلغ )

مطمئن ترین و با 18 سابقه

خرید و فروش فیش حج تمتع و حج عمره

خرید فیش عمره

با بالاترین قیمت

خرید فیش تمتع

با بهترین قیمت

فروش فیش تمتع

منصفانه ترین قیمت

فروش فیش عمره

فیش فوری حج

شما می توانید با تماس با مشاروان مرکز تماس سامانه جامع فیش حج نوراسیر نسبت به مراحل قانونی نقل و انتقال فیش حج عمره و تمتع اطلاعات لازم را کسب کنید.

حج تمتع سال جاری برگزار نمی شود.  احتمال برگزاری حج عمره با ظرفیتی کمتر، اعلام شرط واکسیناسیون برای ورود زائران و قرنطینه 72ساعته حجاج در بدو ورود به عربستان وجود دارد. آخرین اخبار برگزاری حج امسال را از سامانه جامع فیش حج نوراسیر پیگیری کنید.

با مراجعه به سامانه جامع فیش حج نوراسیر و انتخاب استان خود می توانید با گرفتن مشاوره از کارشناسان مرکز حج  دفاتر مورد تایید سازمان حج و زیارت فروش فیش حج یا خرید فیش حج  را بصورت قانونی انجام دهید. مراقب باشید به سایت های غیر مجاز و افراد سودجو مراجعه نکنید تا مشکلات بعدی برای شما ایجاد نشود.

فروش فیش حج تمتع را فقط در دفاتر زیارتی مورد تایید سازمان حج انجام دهید و هزینه فیش حج تمتع را در دفتر اسناد رسمی وقبل از تنظیم صلح نامه به خریدار پرداخت نمایید.شما میتوانید فروش فیش حج را در سامانه جامع فیش حج نوراسیر سریع و قانونی انجام دهید.

قیمت فیش حج تمتع 86 در استان های مختلف متفاوت است و شما حتما باید فیش حج تمتع استان خود را خریداری نمایید، هنگام خرید حج تمتع به تاریخ ثبت نام بسیار دقت کنید چون اختلاف حتی یک ماه در قیمت حج تمتع 86 تاثیر گذار است برای دریافت مشاوره قیمت فقط به سامانه جامع فیش حج نوراسیر مراجعه کنید.

هرگز خرید فیش حج را بصورت وکالتی انجام ندهید، زیرا در صورت فوت فروشنده فیش حج دچار مشکل خواهید شد به علاوه اینکه سازمان حج در مورد خرید فیش حج وکالتی ، مجوز انتقال صادر نمیکند. حتما قبل از خرید فیش حج یا فروش فیش حج از مشاوران سامانه جامع فیش حج نوراسیر مشاوره بگیرید تا خدای ناکرده دچار ضرر و زیان نشوید.