اخذ ویزای شینگن

ویزای شینگن اروپا

اگر قصد سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا مانند فرانسه، اسپانیا، ایتالیا را دارید برای سفر باید حتما وقت سفارت بگیرید و ویزای شینگن فرانسه ، ویزای شینگن ایتالیا، ویزای شینگن اسپانیا و یا ویزای شینگن کشور عضو اتحادیه اروپا را تهیه کنید.

ویزای شینگن اروپا چیست؟

برای سفر به اتحادیه اروپا شما نیاز به ویزای شینگن (Schengen Visa) مانند شینگن فرانسه ، شینگن ایتالیا و شینگن اسپانیا دارید. با ویزای شینگن به 26 کشور عضو پیمان ویزای شینگن میتوانید وارد شود و با ویزای شینگن برای مدت‌ زمان و شرایط ویزای شینگن می توانید به هر کدام از کشورهای عضو شینگن مسافرت کنید. هدف از سفر مسافر ویزای شینگن نوع ویزای شینگن و مدت زمان ویزای شینگن مسافر را مشخص می کند. هدف از سفر به اروپا میتواند سفر توریستی اروپا یا سفرکاری، تجاری و یا فقط توقف کوتاه در یکی از کشورهای عضو اتحادیه ویزای شینگن باشد که نوع ویزا شینگن و مدت اعتبار ویزای شینگن بر اساس آن انتخاب خواهد شد. شما از هر کشوری که وقت سفارت میگیرید باید برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنید. ویزای شینگن را هر کدام از کشور های عضو شینگن می‌توانند صادر کنند و دارنده ویزای شینگن می‌تواند در مدت زمان اعتبار ویزا شینگن به هر یک از کشورهای منطقه شینگن که ویزای شینگن اعتبار دارد تردد نماید مانند ویزای شینگن فرانسه ، ویزای شینگن ایتالیا، ویزای شینگن اسپانیا .

گارانتی شینگن

گارانتی انجام سریع و بدون نقص

رتبه یک اخذ ویزا

اخذ بیش از 3 هزار ویزای شینگن اروپا

پیگیری مستمر

پیگیری انجام امور ویزا از وقت سفارت تا اخذ ویزا

رضایت مشتری

رضایت کامل مشتریات قبلی از افتخارات ما می باشد

ویزا شینگن و وقت سفارت

 ویزای USV (Uniform Schengen Visas) ویزای توریستی اروپا یا ویزای شینگن توریستی می باشد که با ویزا شینگن مجوز ورود به کشورهای اتحادیه ویزا شینگن را حداکثر ۹۰ روز در هر شش ماه پیدا می کنید. تاریخ اعتبار ویزا شینگن در ویزا شینگن درج شده و مدت زمان اقامت از زمان ورود شما به محدوده ویزا شینگن محاسبه می گردد.

برای انجام امور ویزای شینگن شما باید از سفارت مورد نظر ویزای شینگن خود وقت سفارت بگیرید.

آیا شما شرایط اخذ ویزای شینگن را دارید؟

برای هر کسی می شود وقت سفارت گرفت ولی شرایط لازم برای دریافت ویزای شینگن بر اساس سفارتخانه هر کشور اروپایی عضو شینگن متفاوت می باشد البته موارد اصلی بصورت یکسان است. شما میتوانید با کارشناسان وقت سفارت و ویزای شینگن ما تماس بگیرید و از خدمات ارزیابی رایگان ویزای شینگن و اخذ وقت سفارت استفاده کنید.

هیچ ممنوعیتی برای درخواست ویزای شینگن وجود ندارد ولی اگر شرایط کامل اخذ ویزا را ندارید برای اخذ ویزای شینگن و گرفتن وقت سفارت اقدام نکنید زیرا احتمال ریجکتی ویزای شینگن شما زیاد است.

هر چه شرایط شما کاملتر باشد احتمال اخذ ویزای شینگن شما افزایش می یابد.

آیا مراحل اخذ ویزای شینگن را میدانید؟


سریع و آسان ویزای شینگن دریافت کنید

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن برای هر سفارت تفاوتهایی دارد پس قبل از آماده کردن مدارک حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اشتباهی در تهیه و آماده کردن مدارک ویزای شینگن نداشته باشید. مدارک ویزای شینگن معرف شماست پس آماده سازی دقیق و مرتب مدارک ویزای شینگن بسیار ضروری میباشد.عدم رعایت این امر موجب ریجکتی ویزای شینگن می شود.

کلیه مدارک اعلام شده می بایست  توسط دارالترجمه رسمی بر اساس سفارت ویزای شینگن ترجمه گردد و در تاریخ تعیین شده انگشت نگاری توسط متقاضی ویزای شینگن به سفارت یا کارگزار آن تحویل گردد.

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن به شرح زیر است:

مشاوره دریافت ویزای شینگن و وقت سفارت

کارشناسان نوراسیر شما را بصورت تلفنی راهنمایی میکنند تا در صورتی که شرایط اخذ ویزا شینگن را ندارید تا کامل شدن شرایط اقدام به این کار ننمایید. شما میتوانید از مشاور رایگان ویزای شینگن و ارزیابی ویزای شینگن خود بصورت رایگان بهره ببرید. ما شما را در تکمیل مدارک ، اخذ وقت سفارت تا انجام امور سفارت و اخذ ویزای شینگن همراهی میکنیم تا  شانس موفقیت دریافت ویزای شینگن شما به حداکثر برسد.

خدمات

اخذ ویزای شینگن و وقت سفارت

ارائه خدمات با کیفیت رمز موفقیت ما است.

اخذ ویزای شینگن فرانسه

اخذ ویزای شینگن فرانسه با کمترین تشریفات اداری

اخذ ویزای شینگن ایتالیا و اسپانیا

ویزای شینگن ایتالیا و شینگن اسپانیا در سریع ترن زمان

اخذ وقت سفارت

اخذ وقت سفارت از کلیه سفارت خانه های صادر کننده ویزای شینگن فوری و عادی

رفع ریجکتی شینگن

خدمات ویژه رفع ریجکتی شینگن و رد ویزای شینگن و اخذ مجدد ویزای شینگن سریع

رزرو هتل

رزرو هتل جهت اخذ ویزای شینگن در تمام شهر های اروپا

صدور بیمه مسافرتی

صدور بیمه نامه مسافرتی معتبر برای ویزای شینگن سفر اروپا

می خواهید به پاریس سفر کنید

ما سریعترین وقت سفارت و ویزای شینگن را برای شما می گیریم.

سوالات متداول

پاسخ سوالات متداول تا اطلاعات کامل اقدام به اخذ ویزای شینگن بنمایید. اولین قدم در دریافت ویزای شینگن ارزیابی شماست که آیا شرایط دریافت ویزا شینگن را دارید یا خیر تا در قدم اول وقت سفارت برای شما گرفته شود. راه سریع تماس تلفنی با کارشناسان نوراسیر است و راه دوم پر کردن فرم ارزیابی رایگان که پس از آن ما با شما تماس میگیریم و شما را برای اخذ ویزای شینگن راهنمایی می کنیم.

هزینه گرفتن ویزای شینگن و وقت سفارت بستگی به کشوری دارد که مورد نظر شماست ولی به طور کلی شامل 3 قسمت از جمله هزینه پرداختی به سفارت، هزینه خدمات آژانس و هزینه ترجمه و تکمیل مدارک می باشد.

اروپای شمالی و شرقی :

ویزای شینگن سوئد ، ویزای شینگن نروژ ، ویزای شینگن فنلاند ، ویزای شینگن دانمارک ، ویزای شینگن لیتوانی ، ویزای شینگن لتونی ، ویزای شینگن لهستان ، ویزای شینگن مجارستان ، ویزای شینگن اتریش ، ویزای شینگن استونی ، ویزای شینگن اسلواکی ، ویزای شینگن اسلوونی ، ویزای شینگن ایسلند و ویزای شینگن یونان

 

اروپای جنوبی و غربی:

ویزای شینگن لوکزامبورگ ، ویزای شینگن آلمان ، ویزای شینگن فرانسه ، ویزای شینگن ایتالیا ، ویزای شینگن اسپانیا ، ویزای شینگن پرتغال ، ویزای شینگن هلند ، ویزای شینگن بلژیک ، ویزای شینگن چک ، ویزای شینگن لیختن اشتاین ، ویزای شینگن مالت و ویزای شینگن سوئیس

با یکبار انجام پروسه اخذ وقت سفارت و ویزا شینگن میتوانید به تمام 25 کشور دیگر عضو ویزای شینگن سفر کنید زیرا پس از ورود به محدوده ویزای شینگن دیگر مرزی وجود ندارد.

اگر پروسه ترجمه و جمع آوری مدارک را به زمان بررسی سفارت برای ویزای شینگن و وقت سفارت ، وقت انگشت نگاری ویزای شینگن اضافه کنیم و احتمال رفع نقص و تکمیل مدارک را در نظر بگیریم شما حتما 60 روز قبل از تاریخ سفر برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنید تا در زمان مقرر بتوانید ویزای شینگن خود را دریافت کنید.

اگر مسافرت شما در ایام نورورز یا تابستان می باشد حتما کمی زودتر اقدام کنید.

بر اساس قانون شما حداکثر 3 ماه قبل از زمان سفر اجازه درخواست ویزای شینگن و اخذ وقت سفارت را دارید.

این که ویزای شینگن شامل کدام کشورها می گردد و چه کشورهایی بدون ویزای شینگن به محدوده ویزای شینگن میتوانند وارد شوند.

پیمان شینگن و ویزای شینگن یک قرارداد بین 26 کشور اروپایی میباشد که در سال 1985 امضا شده است و بر اساس آن شهروند های محدوده شینگن میتوانند بدون ویزا بین کشور های عضو شینگن رفت و آمد کنند اما سایرین برای ورود به کشورهای عضو شینگن باید وقت سفارت بگیرند تا ویزای شینگن دریافت کنند.

زمان اخذ ویزای شینگن به دو قسمت تقسیم می شود. قسمت اول پیش از ارسال مدارک ویزای شینگن به سفارت شامل بررسی ، تکمیل و آماده سازی مدارک و اخذ وقت سفارت قسمت دوم بررسی مدارک در سفارت می باشد.

  • بطور متوسط بررسی ، تکمیل و آماده سازی مدارک لازم ویزای شینگن و وقت سفارت حدود ۲ هفته زمان میبرد.
  • بررسی و صدور ویزای شینگن پس از وقت سفارت انگشت نگاری توسط سفارت معمولا ۳ هفته زمان خواهد برد.
  • 25 یورو کارگزاری های سفارت
  • ۶۰ یورو برای ویزای شینگن ترانزیت و ویزای شینگن کوتاه مدت
  • ۹۰ یورو برای ویزای شینگن بلند مدت
  • ۳۵ یورو برای کودکان ۶ تا ۱۲سال
  • ۳۵ یورو دیپلمات ها ، دانشمندان و محققان و عضو خانواده نفراتی که ملیت کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند
  • رایگان برای کودکان 5ساله و کوچکتر

هزینه در زمان وقت سفارت ‌ پرداخت می شود و هزینه پرداختی بررسی ویزای شینگن غیر قابل استرداد است و باید نقدی با اسکناس های ۲۰ ، ۱۰ و ۵ یورویی پرداخت شود.

شما پس از اخذ وقت سفارت و ویزای شینگن به تمام کشورهای عضو ویزای شینگن میتوانید مسافرت کنید، ولی حتما از کشوری که ویزای شینگن دریافت کرده اید وارد اروپا بشوید.مثلا اگر لهستان ویزای شینگن راحت تری میدهد میتوانید از آنجا وقت سفارت و ویزای شینگن بگیرید و وارد اتحادیه اروپا و محدوده ویزای شینگن بشود.

کشورهای اروپایی که عضو شینگن نیستند برای اخذ ویزا قوانین مخصوص به خود را دارند و بعضی کشور های ویزای شنگن راحت تری را صادر میکنند.

رفع ریجکتی ویزای شینگن به صورت اصطلاح به وجود آمده است در حقیقت اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن به نوعی رفع ریجکتی محسوب می شود در صورتی که با آگاهی کامل موارد دارای اشکال از سوی سفارت رفع شده باشد . روش دیگر این است که با توجه به دلایل ریجکتی ویزای شینگن شما ، بخشی که دلیل اصلی ریجکتی ویزای شینگن شما بوده است را بصورت کامل اصلاح و تقویت می نماییم تا در درخواست جدید ویزای شینگن افسر ویزا برای صدور ویزا قانع شود.

دلایل ریجکتی ویزای شینگن

ریجکتی ویزا شینگن دلایل متفاوتی دارد ولی تنظیم دقیق مدارک و رعایت نکات لازم اعلام شده توسط سفارت برای ویزای شینگن میتواند تا حد زیادی از ریجکتی ویزای شینگن جلوگیری کند.

ریجکت ویزای شینگن  یا رد شدن ویزای شینگن برای هر فرد متفاوت می باشد ولی باید بدانید که شما پس از ریجکتی حداقل برای 6 ماه نمیتوانید برای دریافت ویزای شینگن اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که که هیچ فردی و یا مجموعه ای حقوقی نمی‌تواند اخذ ویزای شینگن و عدم ریجکتی ویزای شینگن را تصمین کند ولی شما برای انجام یک درخواست ویزای شینگن مطمئن حتما به آژانس های متخصص ویزای شینگن مراجعه نمایید تا تمام موارد لازم برای اخذ ویزای شینگن را رعایت کرده باشد و خودتان با مراجعه به یک متخصص باسابقه در اخذ ویزای شینگن ، شانس خود را افزایش دهید و به نوعی تضمین ویزای شینگن خود را داشته باشید.

کارشناسان نوراسیر با سابقه 18 ساله در خدمات ویزای شینگن از دلایل اصلی و نحوه رفع آن آگاهی دارند و میتوانند به شما در جهت رفع ریجکتی ویزای شینگن کمک نمایند.

تعدادی از دلایل معمول در ریجکتی ویزای شینگن موارد زیر هستند:

برای سفر رویایی به اروپا شما فقط چمدان خود را ببندید

اخذ وقت سفارت و ویزای شینگن کشورهای اروپایی

وقت سفارت

اخذ سریع وقت سفارت از کلیه سفارت خانه های حوزه شینگن

ویزای شینگن

اخذ سریع ویزای شینگن با کمترین مدارک و تشریفات اداری

رفع ریجکتی

رفع سریع ریجکتی و اخذ ویزای شینگن مجدد

خدمات فوری

در صورت نیاز به خدمات فوری وقت سفارت یا ویزای شینگن با ما تماس بگیرید