مراکز تجاری و خرید استانبول

مراكز خريد استانبول

خرید یکی از اولین اهداف اکثر مسافران تور استانبول می باشد ، از پوشاک گرفته تا لوازم منزل ؛ توجه کنید که لوازم برقی معمولا در ایران قیمت بهتری دارند . انتخاب مجتمع تجاری و مرکز خرید مناسب در تور استانبول خیلی مهم است زیرا شما فرصت محدودی در تور استانبول دارید و در این فرصت محدود نمی توانید تمام مراکز تجاری را بروید .

بازار بزرگ یا گرند بازار استانبول از بازهای قدیمی استانبول است که دیدن آن در زمان تور استانبول خالی از لطف نیست. در این بازار کالاهای محلی و سوغات می توانید خرید کنید.مهمترین مراکز خرید استانبول عبارتند از:

1-مرکز خرید جواهر استانبول که به دلیل نزدیکی به میدان تقسیم و داشتن اکثر برند های ترک خیلی مورد توجه ایرانی ها است 2-مرکز خرید فروم استانبول که در کنار فروشگاه بزرگ ایکیا واقع شده و از این جهت بازدید از آن در مدت تور استانبول خیلی لذت بخش می باشد. 3-مال آو استانبول 4-ایستینیه پارک 5-مرکز خرید کانیون 6-مرکز خرید آک مرکز 7-مرکز خرید استار سیتی اوتلت 8-مرکز خرید گالریا استانبول

– ارزان ترین مراکز خرید استانبول

شهر استانبول تعداد زیادی از مراکز خرید اوت لت دارد ، اوت لت به مرکز خریدی که اجناس حراج و یا تک سایز را به فروش می رسانند گفته می شود و شما برای خرید ارزان در تور استانبول می توانید به مراکز اوت لت استانبول مانند مرکز خرید اولیوم، مرکز خریدکاله، مرکز خرید فروم، مرکز خرد مال آف مراجعه کنید.

برای ارتباط بهتر در صورت اختلال در خطوط با شماره های واتساپ 09100999560 و 09199990087 تماس بگیرید.